ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gölbaşı Okul Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personelinden Hayırlı Olsun Ziyareti
![Gölbaşı Okul Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personelinden Hayırlı Olsun Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_07183608_img20161202wa0086.jpg)
Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bazı okulların müdürleri ve Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü Personeli, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI´ya "Hayırlı olsun" ziyaretinde bulundular ve kendisine yeni görevinde başarılar dilediler.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI da Gölbaşı´ndan gelen misafirlerine bu nazik ziyaretleri için teşekkür etti.