ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gölbaşı İlçe Kurum ve Okul Müdürlerinden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI´ya Hayırlı Olsun Ziyareti
![Gölbaşı İlçe Kurum ve Okul Müdürlerinden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI´ya Hayırlı Olsun Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_06134027_img20161206wa0019.jpg)
Gölbaşı İlçe Kurum Müdürleri ve okul müdürleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI´ya "Hayırlı Olsun" ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar dilediler.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gölbaşı´ndan gelen misafirlere bu nazik ziyaretleri için teşekkür etti.