ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erasmus+ Okul Eğitimi Akreditasyon Üyeliğine Kabul Edilen Okullarımız
![Erasmus+ Okul Eğitimi Akreditasyon Üyeliğine Kabul Edilen Okullarımız](/meb_iys_dosyalar/2023_03/30144838_WhatsApp_Gorsel_2023-03-30_saat_14.47.44.jpg)
Ankara'nın eğitimde parlayan yıldızı Pursaklar'dan 20 okulun büyük titizlikle hazırlayarak başvuru yaptığı 20 proje içerisinden 6 tanesi Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Erasmus+ KA121 okul eğitimi çağrıları kapsamında konsorsiyuma dahil edilmiştir. Emeği geçen AR-GE ekibimize, tüm okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize, bize bu fırsatı sunan Türkiye Ulusal Ajansı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz AR-GE birimimize teşekkürlerimizi sunarız.