ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Azmi Ertuğrul İlkokulumuzda e-Twinning Çalıştayı Yapıldı
![Azmi Ertuğrul İlkokulumuzda e-Twinning Çalıştayı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_03/15220343_WhatsApp_Image_2022-03-15_at_21.44.41.jpg)
e-Twinning platformu ve projelerine ilişkin soru cevap oturumumuz Azmi Ertuğrul İlkokulu'muzda ilçe e-Twinning temsilcimiz Funda KERİMOĞLU tarafından gerçekleştirildi. Yeni proje fikirleriyle bir araya gelen öğretmenlerimizin e-twinning çalıştayına katılım belgeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL tarafından takdim edildi. Organizasyonda emeği geçen ve destek veren İlçe AR-GE ekibimiz başta olmak üzere okul yöneticilerimiz ve katılımcı öğretmenlerimize teşekkür ederiz.