ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ATASÖZLERİ ve DEYİMLER YARIŞMASI İLÇE FİNALİ YAPILDI.
![ATASÖZLERİ ve DEYİMLER YARIŞMASI İLÇE FİNALİ YAPILDI.](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_26143602_img_1999.jpg)
Büyük bir çekişmeye sahne olan yarışmanın final bölümünde Sirkeli İlkokulu, Bilişim İlkokulu ve Satı Öztürk İlkokulu yarıştı.Yarışma sonunda Satı Öztürk İlkokulu İlçe birincisi olarak İlçemizi Keçiören´de yapılacak olan İl finalinde temsil etmeye hak kazandı.Satı Öztürk İlkokulunu tebrik ediyor İl finalinde başarılar diliyoruz.