ANKARA PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü Değerlendirme Toplantısı Pursaklar Dede Korkut Anadolu Lisesinde Yapıldı

Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü Değerlendirme Toplantısı Pursaklar Dede Korkut Anadolu Lisesinde Yapıldı

 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan GÜRBÜZ,  tüm çalışmalarımızda adaleti esas alıyoruz. Yeni bir ekip yeni bir anlayışla, çamurdan olsun bizden olsun anlayışını kabul etmiyoruz. Emaneti ehline verme düşüncesindeyiz.  Pursaklar’da eğitim noktasında yöneticilerimiz ve tüm çalışanlarımızın çabalarıyla güzel bir yere geldiğimizin kanaatindeyim. Kısa bir süre içinde ekip ruhuyla hızlı bir mesafe kat ettik. Bu ekip ruhuyla daha da büyük başarılara imza atacağımızı düşünüyorum.

 İl Milli Eğitim Müdürü Erol BOZKURT’a teşriflerinden dolayı teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan GÜRBÜZ, konuşmasını iyi dilek ve temennilerle tamamladı.

Büyük bir aile olan Milli Eğitim Bakanlığının en önemli parçası olarak gördüğü okul yöneticileriyle, bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, özlediğimiz ve bir arada olmaktan mutluluk duyduğumuz okul müdür ve müdür yardımcılarıyla hasbihal etmek ve Ankara’da eğitim yönetimi alanında kurguladığımız sistemle, takım arkadaşlarımız olan  siz değerli yöneticilerimizle etkili ve verimli çalışmaya özen gösterdiğimiz için bu toplantılarla bir araya gelmeye gayret gösteriyoruz, dedi.

 

 

 

 

 

Pursaklar Saray Fatih Mah. Gökay Sok.No1 Kat 3, 06145 Pursaklar/Ankara - 0312 5275733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.