ANKARA PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

5 Aralık Dünya Toprak Günü Yarışmasında Pursaklar Şehit İhsan Lezgi Ortaokulu öğrencimiz aldığı derece ile gururumuz oldu.

"Toprak Varsa Hayat Var" konulu şiir, kompozisyon ve resim yarışmasında Şehit Ali İhsan Lezgi Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Beril SEYİS şiir kategorisinde dereceye girerek ödülünü Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Ahmet Eşref FAKIBABA´nın elinden aldı.
5 Aralık Dünya Toprak Günü Yarışmasında Pursaklar Şehit İhsan Lezgi Ortaokulu öğrencimiz aldığı derece ile gururumuz oldu.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının  5 ARALIK DÜNYA TOPRAK GÜNÜ çerçevesinde düzenlediği "Toprak Varsa Hayat Var" konulu şiir, kompozisyon ve resim yarışmasında Şehit Ali İhsan Lezgi Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Beril SEYİS şiir kategorisinde 3. olarak 5 Aralık Salı günü bakanlıkta düzenlenen programın ardından ödülünü Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Ahmet Eşref FAKIBABAn´ın elinden aldı. 

Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu başarısından ötürü öğrencimizi tebrik eder, bu başarı da emek sahibi danışman öğretmen Taner YAMAN başta olmak üzere, Şehit İhsan Lezgi Ortaokulu idareci ve öğretmenlerine teşekkür ederiz.

08-12-201708-12-2017

 

Pursaklar Saray Fatih Mah. Gökay Sok.No1 Kat 3, 06145 Pursaklar/Ankara - 0312 5275733

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.