ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2023 Eğitim Vizyonu Bilgilendirme Toplantısı Prof. Dr. Servet ÖZDEMİR´in katılımı ile gerçekleştirildi.
![2023 Eğitim Vizyonu Bilgilendirme Toplantısı Prof. Dr. Servet ÖZDEMİR´in katılımı ile gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2019_01/14193911_IMG-20190111-WA0056.jpg)
Saray Kültür Merkezinde Prof. Dr. Servet ÖZDEMİR´in katılımı ile 2023 Eğitim Vizyonu bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL, İlçe şube müdürlerimiz, okul idarecileri ve öğretmenlerimizin yoğun katılımı ile gerçekleşti. Sayın KILIÇGİL´in açılış konuşmasıyla başlayan toplantı Prof. Dr. Servet ÖZDEMİR´in 2023 Eğitim Vizyonu sunusuyla devam etti. 2023 Eğitim Vizyonu Belgesi konusunda bizleri bilgilendiren Sayın ÖZDEMİR´e katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.