ANKARA
PURSAKLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı.
![2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_09/06101820_WhatsApp_Image_2021-09-06_at_09.27.58_2.jpg)
Kaymakamımız Sayın Mehmet YILDIZ'ın Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL, Şube Müdürlerimiz Resmi ve Özel Okul ve Kurum Müdürlerimizin katılımlarıyla 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Müdürler Kurulu toplantısı Pursaklar İmam Hatip Ortaokulunda yapıldı. Okullarımızın eğitim öğretime hazırlık süreci değerlendirildi.